Zespół

Zespół

Od wielu lat naszą pasją jest pomaganie osobom, które się do nas zgłaszają. Najbardziej lubimy obserwować jak dzięki pomocy psychologicznej czy psychoterapii w ludziach zachodzą zmiany. Widok osób, które ze spotkania na spotkanie coraz lepiej wykorzystują swoje zasoby do radzenia sobie z problemami i troskami nieustannie motywuje nas do pracy. Nasz zespół stawia przede wszystkim na rozwój i ciągłe doskonalenie się. Nieustannie poszukujemy nowych wyzwań. Poradnia Contigo zatrudnia specjalistów, którzy niejednokrotnie dzięki swojemu doświadczeniu sprostali problemom, którymi zostali dotknięci klienci. Staramy się zawsze wychodzić naprzeciw potrzebom naszych klientów. Dlatego też powstała poradnia psychologiczna online. Zapraszamy do skorzystania z pomocy psychologa online.

mgr Pola Antecka

Posiada tytuł magistra psychologii UJ oraz tytuł magistra psychologii ze specjalizacją psychologia zdrowia w pracy uniwersytetu w Lejdzie (Holandia).

Psychoterapeuta poznawczo-behawioralny w trakcie certyfikacji w Centrum Terapeutyczno-Szkoleniowym Tercognitiva w Krakowie. Psychoterapeuta pracujący pod superwizją.

Członek Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej (PTTPB).

Pomoc i psychoterapia prowadzona jest w zakresie:

  • zaburzenia nastroju (depresja, zaburzenie afektywne dwubiegunowe etc.),
  • zaburzenia adaptacyjne,
  • zaburzenia lękowe,
  • psychologia zdrowia w pracy (wypalenie zawodowe, stres, etc.).

 

mgr Agnieszka Stawarz

Mgr Agnieszka Stawarz jest absolwentem wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego, dyplomowanym psychoterapeutą Krakowskiej Szkoły Psychoterapii Psychodynamicznej pracującym pod superwizją, jest trenerem Video Home Training. Należy do Polskiego Towarzystwa Psychodynamicznego. Aktualnie związana jest z Krakowskim Centrum Psychodynamicznym w zakresie Superwizji i Szkoleń.

Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi oraz dorosłymi.

Pomoc i psychoterapia prowadzona jest w zakresie:

  • kryzysów życiowych /osobistych/rodzinnych/zawodowych,
  • leczenia zaburzeń depresyjnych, lękowych i osobowości,
  • poradnictwo i terapia dzieci i młodzieży (również dzieci 0-7 lat).